"Обід велетня" -антрекот з картоплею в мультиварці

Haruka Кухарчук 5 рівня

  • 29 вересня 2011, 19:10
  • 29488

Великий шматочок маринованого в лимоні антрекота припаде до душі не тільки велетню! Та ще й з картоплею в "чудо-горщику" під назвою мультиварка.

Антрекот

необхідно посолити, приправити, полити соком лимона і намазати майонезом. Залишити маринуватися на 15 хвилин. Потім покласти шматочки (у мене один великий шматок) антрекота в кострюлю мультиварки, налити на 2/3 висоти м'яса води, 1ст. ложку масла (або 25 грам вершкового масла). Закрити кришку і поставити на програму "випічка-50 хвилин". Після сигналу перевернути і ще на 15 хвилин без води для засмажкою.
Картопля: почистити, розрізати на 2-3часті, покласти в каструлю, посолити, приправити, налити води на 2/3 частини картоплі і полити трохи маслом. Готувати на програмі "випічка-50мінут".
Примітка: на жаль, посмажити одночасно і антрекот і картопля на кількість порцій більше двох неможливо, не дозволяє розмір чаші. Якщо ви збираєтеся готувати на дві і менше порції, тоді антрекот і картопля укладаєте разом і випікаєте разом!
Смачного!!!
необхідно посолити, приправити, полити соком лимона і намазати майонезом

Мерлин (Merlin)

Сериал Мерлин (Merlin) — это экранизация захватывающей книги о Короле Артуре, по легенде живший во времена магии и волшебства. Телеканал BBC постарался максимально передать атмосферу тех времён — идеально подобранные актеры, десятки сценаристов, работающих над адаптацией истории к кинематографу, потрясающие декорации и дорогостоящие костюмы и платья — всё это увлекает зрителя и позволяет прочувствовать историю былых времён..

Это лишь начало приключений юного Мерлина и принца Артура, чьи судьбы с этого момента будут крепко связаны. Впоследствии один из них станет самым могущественным и известным чародеем, другой — доблестным рыцарем и великим королем Альбиона…

Это удивительная история юного мага, который в впоследствии становится одним из самых могущественных и известных волшебников из тех, кто когда либо жил на земле…